• ROADSHOW TECHNIKA
  • Diare 2017/2018
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • vedomat
  • HRAVOLAMY PONS
  • Katalóg jazykovej literatúry
  • Previous
  • Ďalší
23
Jún
2017

Máme metodiku na predmet TECHNIKA! Môžete ju mať aj vy! A zadarmo!

Pridané: 23.06.2017 10:45:00 Počet zobrazení: 1879

Máme metodiku na predmet TECHNIKA! Môžete ju mať aj vy! A zadarmo! Takmer priamo z tlačiarne do Senca medzi účastníkov 6. ročníka medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 4 dorazila aj celkom nová a skutočne jedinečná metodická príručka pre učiteľa vzdelávacej oblasti Človek a svet práce na 2. stupni ZŠ – TECHNIKA. Tento výsledok medzinárodnej spolupráce odborníkov z Nemecka, Česka a Slovenska môžu učitelia získať celkom zadarmo.

19
Jún
2017

HRAVOLAMY – zábavné učenie sa na leto

Pridané: 19.06.2017 08:00:00 Počet zobrazení: 428

HRAVOLAMY – zábavné učenie sa na leto Odborné nakladateľstvo Dr. Josef RAABE Slovensko pripravilo pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v cudzom jazyku, letnú formu učenia sa – v podobe zábavných krížoviek, hlavolamov, doplňovačiek a osemsmeroviek – HRAVOLAMY. Vychádzajú pod značkou PONS v nemeckom aj anglickom jazyku ako praktické trhacie bloky, ktoré si môžete so sebou zobrať kamkoľvek sa práve v lete vyberiete.

14
Jún
2017

Adaptívne učenie – šanca pre každé dieťa?

Pridané: 14.06.2017 14:35:10 Počet zobrazení: 476

Adaptívne učenie –  šanca pre každé dieťa? Ak hovoríme o inklúzii, nebolo by správne hovoriť len o rozdielnosti v kultúrach. Veď deti sú rozdielne už aj samy o sebe. Zaujímajú ich iné veci, inak sa učia, inak chápu, postupujú rôznym tempom... Odborníci sa už dlho dohadujú o tom, ako možno rozdielnym žiakom prispôsobiť vzdelávacie metódy a procesy tak, aby každý jeden získal maximum. Jedným z možných riešení je tzv. adaptívne učenie. V rámci programu medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 4 ... a stále sa rád učí, odborné nakladateľstvo Dr. Josef Raabe Slovensko predstaví a dnes večer slávnostne aj pokrstí prvý softvér na adaptívne učenie na Slovensku – VEDOMAT.

14
Jún
2017

INKLÚZIA v slovenskej škole – realita či utópia?

Pridané: 14.06.2017 10:45:00 Počet zobrazení: 195

INKLÚZIA v slovenskej škole –  realita či utópia? Čo znamená inklúzia vo vzdelávaní v zmenenej Európe a čo v slovenských školách? Ako sú schopné reagovať konzervatívne školské systémy na čoraz vypuklejšie sociálne a spoločenské rozdiely? Vieme, ako rozdielnym žiakom prispôsobiť vzdelávacie metódy a procesy tak, aby každý jeden získal maximum? Je adaptívne učenie šancou pre každé dieťa? Odpovede aj na tieto otázky bude dnes a zajtra v Hoteli SENEC v Senci hľadať takmer 500 učiteľov a riaditeľov zo všetkých stupňov škôl na Slovensku. Začal sa tu už 6. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 4 ... a stále sa rád učí.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info