• Jazykova literatura RAABE
  • citatelsky orech 3
  • Skolkar metodiky
  • Previous
  • Ďalší
24
November
2016

Riaditelia škôl na Slovensku dnes upratujú vo veľkom!

Pridané: 24.11.2016 07:00:00 Počet zobrazení: 198

Riaditelia škôl na Slovensku dnes upratujú vo veľkom! Povinnosti z oblasti personalistiky. Povinnosti pri výkone finančnej kontroly. Postupy pri priestupkoch žiakov voči učiteľom, keď ešte nie sú plnoletí. Stmeľovanie pedagogického zboru. A popri tom všetkom ešte aj účinná obrana voči agresívnym rodičom či výučba prírodovedných predmetov zábavným spôsobom. Akého spoločného menovateľa majú všetky tieto činnosti? Je ním riaditeľ školy! Asi 150 z nich sa dnes stretáva v bratislavskom Konferenčnom centre garni* G Hotela, aby tu spoločne diskutovali o aktuálnych legislatívnych otázkach školskej praxe.

23
November
2016

RAABE vydáva metodiku pre učiteľov chémie. Je jediná svojho druhu na trhu

Pridané: 23.11.2016 14:30:00 Počet zobrazení: 334

RAABE vydáva metodiku pre učiteľov chémie. Je jediná svojho druhu na trhu ÉČKA V POTRAVINÁCH – tak znie názov novej metodickej príručky pre učiteľov chémie o éčkach v potravinách, ktorá aktuálne vychádza v odbornom nakladateľstve RAABE. Učiteľom ponúka nielen základné informácie o éčkach, ich pôvode a označení, ale aj metodický materiál pre učiteľov ako návod na to, ako pracovať so žiakmi na tému éčiek v potravinách vo vyučovacích predmetoch. Pomáha naplniť výkonový štandard štátneho vzdelávacieho programu a obsahuje aj pracovné listy pre žiakov, ktoré sú využiteľné priamo na vyučovaní.

21
November
2016

Všetko, čo potrebujete vedieť o integrácii v škole

Pridané: 21.11.2016 08:00:00 Počet zobrazení: 510

Všetko, čo potrebujete vedieť o integrácii v škole Ťažko sa orientujete v zložitom procese integrácie? Chceli by ste si ujasniť príslušnú legislatívu a vyhnúť sa tak nedostatočne vypracovanej dokumentácii pre žiakov so ŠVVP? Radi by ste pripravili pre žiakov so ŠVVP dostatočné podmienky na proces integrácie? A čo vaši učitelia – máte pocit, že sú pripravení na prácu so žiakmi a žiakmi so ŠVVP v jednej triede? Dokážete spoločne pripraviť kvalitne vypracovaný individuálny program pre žiakov?

20
November
2016

Novinka: Právna sebaobrana pre lekárov. Viete ako sa brániť?

Pridané: 20.11.2016 20:00:00 Počet zobrazení: 152

Novinka: Právna sebaobrana pre lekárov. Viete ako sa brániť? V odbornom nakladateľstve RAABE práve vychádza druhé aktualizované vydanie úspešnej dvojice odborných brožúr, ktoré obsahujú všetky legislatívne zmeny, ktoré v roku 2016 vstúpili do platnosti.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info