Ak sa Vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite SEM.

Dr. Josef Raabe Slovensko, s. r. o., Spoločne ku kvalitnému vzdelávaniu

Dobrý deň,

ďalší mesiac za nami a máme tu už aprílový newsletter – pravidelný bezplatný bulletin o aktuálnych témach v oblasti školstva a vzdelávania.

Zrejme najdôležitejšou udalosťou týchto týždňov je za nás v RAABE príprava metodického materiálu – pre učiteľky v materských školách – vypracovaného už v súlade s novým ŠVP pre MŠ, ktorý bude účinný od septembra 2015, a ktorý už pedagógovia v MŠ netrpezlivo očakávajú. Veríme, že naše úsilie nevyjde nazmar a pre učiteľky v MŠ sa stane naša metodika nenahraditeľným pomocníkom pri ich náročnej práci.

Prípravy už na 4. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google² – môže, ale nemusí vedieť všetko, čoskoro vyvrcholia a Hotel Saffron v Bratislave opäť po roku privíta asi 350 pedagógov z celého Slovenska. Dnes však ešte stále pracujeme na detailoch, aby sme toto podujatie mohli právom nazvať učiteľskou udalosťou roka.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!
Vaše Raabe

Vydávame novú metodiku pre MŠ - vypracovanú už v súlade s novým ŠVP pre materské školy

Už viete, ako plánovať a realizovať výchovu a vzdelávanie vo vašej materskej škole podľa nového štátneho vzdelávacieho programu pre materské školy účinného od 1. septembra 2015?

Viac >>

Testovanie 5

Súťažte s RAABE a Školským portálom každý mesiac

Na najväčšom komunitnom portáli pre učiteľov – internetovej stránke www.skolskyportal.sk sme od februára spustili novú pravidelnú rubriku OTÁZKA MESIACA pre všetkých, ktorým záleží na kvalitnom vzdelávaní, a ktorí dávajú prednosť kvalitným učebným materiálom.

Viac >>

Učiteľ nie je Google²

My v RAABE vieme ako učiť matematiku

V rámci bohatého programu medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 2, ktorú pre všetkých pedagógov na Slovensku organizuje odborné nakladateľstvo Dr. Josef Raabe Slovensko v spolupráci s Pedagogickou fakultou Trnavskej univerzity v Trnave, sa bude konať aj slávnostný krst ojedinelej publikácie z produkcie RAABE.

Viac >>

Súťaž pre MŠ

Píšu pre vás všeobecní lekári

V odbornom nakladateľstve Dr. Josef Raabe Slovensko, s. r. o. aktuálne vychádza 220-stranová publikácia typu lístkovnica s názvom Kazuistiky zo všeobecného lekárstva, ktorá prináša množstvo informácií priamo z praxe všeobecných lekárov.

Viac >>

RAABE členom profesijného združenia

Učiteľ nie je Google 2 - aj tento rok so silnou účasťou zahraničných lektorov

V poradí už 4. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 2 - môže, ale nemusí vedieť všetko, sa môže aj tento rok pochváliť bohatou účasťou spíkrov zo zahraničia.

Viac >>

Učiteľ nie je Google²

POZRITE SI PODROBNÝ PROGRAM KONFERENCIE S PRESNÝM ČASOVÝM HARMONOGRAMOM a REZERVUJTE SI ČAS NA TÚTO UDALOSŤ ROKA!

PODROBNÝ PROGRAM TU

Nezabudnite: Do konca apríla 2015 stále platí 50 % zľava na účastnícky poplatok. Nepremeškajte ho!

Tento e-mail bol odoslaný na adresu %%emailaddress%% na základe súhlasu so zasielaním informácií z nakladateľstva RAABE prostredníctvom prostriedkov elektronickej komunikácie podľa zákona 610/2003 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov. Vyjadriť svoj nesúhlas so zasielaním aktualít môžete kliknutím na odkaz SEM a aktualizovať svoju e-mailovú adresu môžete zaslaním správy na: marketing@raabe.sk