Ak sa Vám tento e-mail nezobrazuje správne, kliknite SEM.
Dr. Josef Raabe Slovensko, s. r. o., Spoločne ku kvalitnému vzdelávaniu

Dobrý deň,

prichádza k vám prvý prehľad tých najdôležitejších informácií v roku 2017. Veríme, že do nového kalendárneho roku ste vykročili tou správnou nohou. K ďalším krokom vám želáme pevné odhodlanie, veľkú výdrž a hlavne vždy jasný cieľ.

My v RAABE sme nezaháľali a január sme rozbehli hneď niekoľkými novinkami – pre lekárov aj pedagógov. Úspešne pokračujeme v projekte cudzojazyčnej beletrie pre rôzne vekové skupiny a jazykové úrovne. Objednajte si na webovej stránke abo@raabe.sk aj vy náš katalóg s takmer 200 titulmi v piatich svetových jazykoch, a my vám ho zašleme bezplatne.

A aby sme nezabudli: Upozornenie pre všetkých, ktorí sa prihlásili do celoslovenskej súťaže Čitateľský oriešok 3 – na vaše výkresy čakáme už len do 31. januára 2017!

Príjemné čítanie!
Vaše Raabe

 

Ako sa naučiť cudzí jazyk?
Nebojte sa hovoriť. Investujte do toho čas. Začnite so 100 slovíčkami. Počúvajte a čítajte v danom jazyku. Nájdite si parťáka. Spravte si z toho zábavu. Aj takéto jednoduché odporúčania nájdete na internete, ak si do vyhľadávača zadáte otázku: Ako sa naučiť cudzí jazyk? V RAABE pre vás máme riešenie, ktoré zodpovedá každej z uvedených rád.

 

Vy ešte stále prenášate triednu knihu z triedy do triedy?
Aj vy si asi ešte spomeniete na žiakov, ktorí cez delené hodiny prenášajú triednu knihu z učebne do učebne... Čo by ste povedali na to, že raz a navždy môžete skoncovať s počítaním čiarok, škrtaním políčok či dokonca hľadaním stratenej triednej knihy?

 

RAABE prináša lekárom preklady britských bestsellerov
Fast Facts alebo Rýchle fakty – tak znie názov známej a medzi lekármi v anglicky hovoriacich krajinách obľúbenej a rešpektovanej edície, ktorá bude teraz vďaka odbornému nakladateľstvu RAABE dostupná aj lekárom na Slovensku a navyše v slovenčine.

 

Tvorba jedálneho lístka – viete akých chýb sa vyvarovať?
Je dobré mať prehľad o výživových novinkách, ale aj vedieť filtrovať nové mýty od starých zaužívaných právd," tvrdí Ľudmila Očenášová, ktorá pôsobí ako odborný radca pre školské stravovanie dokáže pozrieť na problémy v školskej jedálni zo všetkých strán. V rozhovore odhalila, aké sú najväčšie výzvy pre kuchárky i vedúce, akých chýb sa treba vyvarovať pri tvorbe jedálneho lístka a mnoho ďalšieho.

 

RAABE vydáva metodiku pre učiteľov chémie. Je jediná svojho druhu na trhu
ÉČKA V POTRAVINÁCH – tak znie názov novej metodickej príručky pre učiteľov chémie o éčkach v potravinách, ktorá aktuálne vychádza v odbornom nakladateľstve RAABE. Učiteľom ponúka nielen základné informácie o éčkach, ich pôvode a označení, ale aj metodický materiál pre učiteľov ako návod na to, ako pracovať so žiakmi na tému éčiek v potravinách vo vyučovacích predmetoch.

 

ADELA Banasova-orech
Tento email bol odoslaný na adresu %%emailaddress%% na základe súhlasu so zasielaním informácií zo skupiny spoločností nakladateľstva Dr. Josef Raabe Slovensko, s. r. o. prostredníctvom elektronickej pošty podľa § 62 zákona č. 351/2011 Z. z. o elektronických komunikáciách v znení neskorších predpisov. Vyjadriť svoj nesúhlas so zasielaním elektronickej pošty môžete kliknutím na odkaz SEM a aktualizovať svoju e-mailovú adresu môžete zaslaním správy na: marketing@raabe.sk