• diabetes
  • Oriešok - lúskanie
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Pomáhame lekárom správne interpretovať výsledky vyšetrení

Pridané: 27.06.2016 10:00:00 Počet zobrazení: 714

27 Jún 2016

Indikácia laboratórnych vyšetrení patrí do každodennej rutiny všeobecného lekára. Informácie sa menia rýchlym tempom, lekári potrebujú preto aktuálne informácie. Je mnoho faktorov, ktoré môžu ovplyvniť výsledok, lekári musia o nich vedieť, aby mohli správne interpretovať výsledok. Na knižný trh sa aktuálne dostáva reedícia úspešného a u lekárov vyhľadávaného diela Laboratórne nálezy a ich klinická interpretácia.

Preanalýza – Diagnostika – Indikácie – Výsledky – Interpretácia, tak znie podtitul manuálu informácií z laboratórnej medicíny s prehľadnou štruktúrou podľa orgánových systémov. Publikáciu významne dopĺňa prehľadný register vyšetrení. Lekári sa tak rýchlo zorientujú a nájdu to, čo práve hľadajú ku svojej práci.

"Obsah publikácie je spracovaný špecialistami podľa najnovších zdrojov, ktorí vytvorili naozaj prehľadný manuál plne využiteľný v lekárskej praxi. Dielo obsahuje všetko to, čo lekári potrebujú do praxe: Preanalýza, Indikácia, Výsledky, interpretácia, Diferenciálna diagnostika. V obsahu lekári nájdu spracované aktuálne témy ako: Intoxikácia hubami, Zika vírus, Kardiálne markery, Hematologické parametre, Laboratórna diagnostika v ambulancii všeobecného lekára a v domácom prostredí pacienta ako napr. – vyšetrenie CRP, INR, Glukóza...," povedala Mgr. Mira Schrimpelová o novinke pre lekárov z RAABE.

Aktuálne témy, nová vylepšená štruktúra, prepracovaný register vyšetrení, nový autorský tím = stručné, ale hutné informácie spracované špecialistami z oblasti Laboratórnej medicíny. Publikácia obsahuje všetky oblasti – Hematológia, Biochémia, Toxikológia, Parazitológia, Mikrobiológia.

Viac informácií o novinke nájdete TU.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info