• diabetes
  • Oriešok - lúskanie
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Učiteľ nie je Google. RAABE pozýva na odbornú konferenciu

Pridané: 16.04.2014 14:01:17 Počet zobrazení: 1076

16 Apríl 2014

Stovky pedagógov, desiatky lektorov a inšpiratívne témy z oblasti školstva a vzdelávania. V dňoch 5. – 6. júna 2014 sa v Bratislave uskutoční v poradí už 3. ročník Medzinárodnej odbornej Raabe konferencie pre pedagógov s názvom Učiteľ nie je Google – nemôže ani nemusí vedieť všetko.

Rola učiteľa vo vzťahu žiak a škola nám nie je ľahostajná. Preto organizujeme už 3. ročník odbornej medzinárodnej konferencie pre pedagógov, kde otvárame otázku ich úlohy a pozície na rôznych úrovniach a v rámci viacerých tém. ,,Cieľom konferencie je podporiť učiteľov v ich zodpovednej práci, motivovať, inšpirovať a vytvoriť priestor pre príklady dobrej praxe a otvárať horúce témy, otázky a diskusiu," hovorí riaditeľka nakladateľstva Raabe Slovensko Monika Oravská.

Program je zameraný na všetky stupne škôl a určený riaditeľom, učiteľom, špeciálnym pedagógom aj výchovným poradcom. Na dvojdňovom podujatí sa účastníci stretnú s odborníkmi z Nemecka, Švajčiarska, Dánska, Čiech a zo Slovenska. Program je rozdelený do 4 sekcií – hlavné referáty (prednášky), semináre, workshopy a okrúhle stoly.

,,V pozícii lektorov vystúpi na konferencii viac ako 30 uznávaných odborníkov z praxe zo zahraničia aj zo Slovenska. Príjemnú atmosféru vytvoria známi moderátori a účasníkov čaká aj zaujímavý večerný program. Veríme, že pedagógovia počas konferencie strávia dva príjemné a inšpirujúce dni," opísala M. Oravská.

Odborné podujatie budú sprevádzať známe tváre z televíznych obrazoviek Gabika Pirošková a Henrich Krejča. Počas večerného programu sa o moderovanie a zábavu postará aj Martin Nikodým. Súčasťou programu bude tiež slávnostný krst knihy nemeckého klinického psychológa Christopha Eichhorna Manažment triedy.

Záujemcovia z radov pedagógov sa na konferenciu ešte môžu prihlásiť.

 

Fotografie z predchádzajúcich ročníkov Raabe konferencie

Konferencia Raabe

 

Konferencia Raabe

 

Konferencia Raabe

Konferencia Raabe

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info