• diabetes
  • Oriešok - lúskanie
  • vedomat
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
Späť

Záleží nám na modernej a efektívnej výučbe

Pridané: 24.03.2014 10:00:00 Počet zobrazení: 1057

24 Marec 2014

Motivovaný a angažovaný učiteľ je základom pre kvalitné vzdelávanie. Raabe je profesionálnym a spoľahlivým partnerom pre školy, podporuje prácu riaditeľov, pedagogických aj odborných zamestnancov. Preto sa zapájame do projektov, ktoré sú v tejto oblasti prínosom a majú zmysel.

Zodpovednosť vo výchove a vzdelávaní -  tak znela nosná téma konferencie Učíme pre život, ktorá sa konala od 21. do 23. marca 2014 v Poprade. Podujatie už 6. rok zorganizovalo občianske združenie Indícia a partnerom konferencie sa stalo aj nakladateľstvo Raabe.

Konferencie sa zúčastnilo približne 250 učiteľov a riaditeľov škôl. Vypočuli si množstvo inšpiratívnych rečníkov, diskutovali a vymieňali si skúsenosti z praxe. V rámci vzdelávacích aktivít vystúpila aj Jana Dandelová z odborného nakladateľstva Raabe. Pre účastníkov si pripravila prednáškou a praktický workshop na tému Prírodovedné predmety – moderne a efektívne. Práve tieto predmety totiž patria k najmenej obľúbeným medzi žiakmi a naši školáci v tejto oblasti výrazne zaostávajú aj v medzinárodných hodnoteniach.

Indícia je občianske združenie, ktoré sa snaží o vzájomnú komunikáciu učiteľov a manažérov škôl s cieľom vytvárať priestor pre diskusiu. Podporuje inovatívne prístupy k vzdelávaniu, a to je tiež jedným z cieľov odborného nakladateľstva Raabe. S obľúbenými učebnými materiálmi pre učiteľov a pracovnými zošitmi pre žiakov spájame tradičné a moderné vyučovacie metódy. Záleží nám na gramostnosti našich žiakov, na záujme rodičov aj na našej budúcnosti.

 

Jana Dandelová, Raabe

Konferencia Učme pre život, workshop Raabe

 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info