• BALÍK VÝLETY 1+1 ZADARMO

BALÍK VÝLETY 1+1 ZADARMO

VÝHODNÝ BALÍK
Dvojica užitočných brožúr a k nim prislúchajúcich CD so vzormi dokumentov, ktoré pomôžu učiteľom zorganizovať akúkoľvek školskú akciu bez problémov: Lyžiarsky a snoubordingový výcvik v ZŠ a Školské akcie – exkurzie, výlety, vychádzky. TERAZ VO VÝHODNOM BALÍKU 1 +1 ZADARMO!

  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena s DPH
    30,00 € 15,00 €

ks

Popis

LYŽIARSKY A SNOUBORDINGOVÝ VÝCVIK V ZÁKLADNEJ ŠKOLE

Praktická príručka o príprave a realizácii lyžiarskeho a snoubordingového výcviku v základnej škole – od verejného obstarávania cez realizáciu po odmeňovanie zamestnancov a s tým súvisiacou dokumentáciou na CD.
Brožúra je pripravená na priame využitie pri realizácií lyžiarskeho a snoubordingového výcviku v základnej škole. Je to pomôcka, ktorá ponúka riaditeľom, učiteľom telesnej výchovy, ale aj všetkým, ktorí budú organizovať tieto výcviky návod, ako na to. Príručka pomôže všetkým zainteresovaným z hľadiska: - právnych predpisov, - konkrétnej prípravy – t.j. verejného obstarávania výcviku, - plánovania, organizácie, realizácie a ukončenia výcviku, - výchovno-vzdelávacieho – napĺňanie inovovaného štátneho vzdelávacieho programu, - finančného a ekonomického, - odmeňovania zamestnancov.

BONUS: CD, na ktorom je potrebná dokumentácia vo formáte MS Word a MS Excell ihneď k použitiu.

Brožúra je rozdelená na 3 kapitoly:
1. právne a iné záväzné predpisy týkajúce sa lyžiarskeho a snoubordingového výcviku
2. plánovanie, organizácia a realizácia výcviku
3. verejné obstarávanie cez cestovné náhrady až po odmeňovanie zamestnancov


ŠKOLSKÉ AKCIE – EXKURZIE, VÝLETY, VYCHÁDZKY...

Praktická príručka o organizácii školských akcií s dokumentáciou s tým súvisiacou na CD. Je určená pre riaditeľov základných škôl, ale pomôže aj tým riaditeľom, ktorí majú spojenú ZŠ so strednou školou. Brožúra obsahom prináša všetko – čo, kedy a ako je potrebné pripraviť smerom k škole, rodičom, žiakom, zriaďovateľovi.

Cieľom príručky je previesť čitateľa platnými právnymi predpismi a upozorniť na povinnosti a dokumentáciu súvisiacu s organizovaním školských akcií v škole. Školské akcie – výlety, exkurzie, jazykové kurzy, adaptačné pobyty žiakov, koncerty, vychádzky... sú súčasťou výchovno-vzdelávacieho procesu organizovaného školou. Zaradením do plánu práce školy, resp. plánu metodického združenia či predmetovej komisie sa stávajú regulárnou aktivitou školy. Brožúra obsahom prináša čo, kedy a ako je potrebné pripraviť smerom k škole, rodičom, žiakom, zriaďovateľovi. Učiteľom budú nápomocné postupy, rady, vzory plánov a tlačív, ktoré je potrebné pri organizácii školských akcií mať v súvislosti s platnými právnymi predpismi. Naše informácie smerujú k motivovaniu riaditeľov základných škôl, učiteľov, triednych učiteľov, ako aj žiakov a ich rodičov k využívaniu školských akcií na plnenie výchovno-vzdelávacích cieľov školských vzdelávacích programov, na upevňovanie žiackych kolektívov.

Súčasťou príručky sú vzory dokumentácie na CD, ktoré sú na priame využitie.Obchodné podmienky
Ďalšie informácie
Typ inštitúcie základná škola
Typ produktu 2 x brožúra + 2 x CD
Určené pre riaditeľ školy, učiteľ
Počet strán 148 + 62
Formát 2 x A5

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Ďalšie informácie

Typ inštitúcie základná škola
Typ produktu 2 x brožúra + 2 x CD
Určené pre riaditeľ školy, učiteľ
Počet strán 148 + 62
Formát 2 x A5

Súvisiace produkty

LYŽIARSKY A SNOUBORDINGOVÝ VÝCVIK V ZÁKLADNEJ ŠKOLE

LYŽIARSKY A SNOUBORDINGOVÝ VÝCVIK V ZÁKLADNEJ ŠKOLE

Brožúra je pripravená na priame využitie pri realizácií lyžiarskeho a snoubordingového výcviku v zák..

6,00 € 15,00 €

ŠKOLSKÉ AKCIE – EXKURZIE, VÝLETY, VYCHÁDZKY...

ŠKOLSKÉ AKCIE – EXKURZIE, VÝLETY, VYCHÁDZKY...

Cieľom príručky je previesť čitateľa platnými právnymi predpismi a upozorniť na povinnosti a dokumen..

15,00 €