• BALÍK VÝLETY 1+1 ZADARMO

BALÍK VÝLETY 1+1 ZADARMO

VÝHODNÝ BALÍK
Dvojica užitočných brožúr a k nim prislúchajúcich CD so vzormi dokumentov, ktoré pomôžu učiteľom zorganizovať akúkoľvek školskú akciu bez problémov: Lyžiarsky a snoubordingový výcvik v ZŠ a Školské akcie – exkurzie, výlety, vychádzky. TERAZ VO VÝHODNOM BALÍKU 1 +1 ZADARMO!

  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena s DPH
    30,00 € 15,00 €

ks

Popis

LYŽIARSKY A SNOUBORDINGOVÝ VÝCVIK V ZÁKLADNEJ ŠKOLE

Praktická príručka o príprave a realizácii lyžiarskeho a snoubordingového výcviku v základnej škole – od verejného obstarávania cez realizáciu po odmeňovanie zamestnancov a s tým súvisiacou dokumentáciou na CD.
Brožúra je pripravená na priame využitie pri realizácií lyžiarskeho a snoubordingového výcviku v základnej škole. Je to pomôcka, ktorá ponúka riaditeľom, učiteľom telesnej výchovy, ale aj všetkým, ktorí budú organizovať tieto výcviky návod, ako na to. Príručka pomôže všetkým zainteresovaným z hľadiska: - právnych predpisov, - konkrétnej prípravy – t.j. verejného obstarávania výcviku, - plánovania, organizácie, realizácie a ukončenia výcviku, - výchovno-vzdelávacieho – napĺňanie inovovaného štátneho vzdelávacieho programu, - finančného a ekonomického, - odmeňovania zamestnancov.

BONUS: CD, na ktorom je potrebná dokumentácia vo formáte MS Word a MS Excell ihneď k použitiu.

Brožúra je rozdelená na 3 kapitoly:
1. právne a iné záväzné predpisy týkajúce sa lyžiarskeho a snoubordingového výcviku
2. plánovanie, organizácia a realizácia výcviku
3. verejné obstarávanie cez cestovné náhrady až po odmeňovanie zamestnancov


ŠKOLSKÉ AKCIE – EXKURZIE, VÝLETY, VYCHÁDZKY...

Praktická príručka o organizácii školských akcií s dokumentáciou s tým súvisiacou na CD. Je určená pre riaditeľov základných škôl, ale pomôže aj tým riaditeľom, ktorí majú spojenú ZŠ so strednou školou. Brožúra obsahom prináša všetko – čo, kedy a ako je potrebné pripraviť smerom k škole, rodičom, žiakom, zriaďovateľovi.

Cieľom príručky je previesť čitateľa platnými právnymi predpismi a upozorniť na povinnosti a dokumentáciu súvisiacu s organizovaním školských akcií v škole. Školské akcie – výlety, exkurzie, jazykové kurzy, adaptačné pobyty žiakov, koncerty, vychádzky... sú súčasťou výchovno-vzdelávacieho procesu organizovaného školou. Zaradením do plánu práce školy, resp. plánu metodického združenia či predmetovej komisie sa stávajú regulárnou aktivitou školy. Brožúra obsahom prináša čo, kedy a ako je potrebné pripraviť smerom k škole, rodičom, žiakom, zriaďovateľovi. Učiteľom budú nápomocné postupy, rady, vzory plánov a tlačív, ktoré je potrebné pri organizácii školských akcií mať v súvislosti s platnými právnymi predpismi. Naše informácie smerujú k motivovaniu riaditeľov základných škôl, učiteľov, triednych učiteľov, ako aj žiakov a ich rodičov k využívaniu školských akcií na plnenie výchovno-vzdelávacích cieľov školských vzdelávacích programov, na upevňovanie žiackych kolektívov.

Súčasťou príručky sú vzory dokumentácie na CD, ktoré sú na priame využitie.Obchodné podmienky
Doplnkové polia
Typ inštitúcie základná škola
Určené pre riaditeľ školy, učiteľ
Ďalšie informácie
Typ produktu 2 x brožúra + 2 x CD
Počet strán 148 + 62
Formát 2 x A5

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Ďalšie informácie

Typ produktu 2 x brožúra + 2 x CD
Počet strán 148 + 62
Formát 2 x A5

Súvisiace produkty

ŠKOLSKÉ AKCIE – EXKURZIE, VÝLETY, VYCHÁDZKY...

ŠKOLSKÉ AKCIE – EXKURZIE, VÝLETY, VYCHÁDZKY...

Cieľom príručky je previesť čitateľa platnými právnymi predpismi a upozorniť na povinnosti a dokumen..

15,00 €

LYŽIARSKY A SNOUBORDINGOVÝ VÝCVIK V ZÁKLADNEJ ŠKOLE

LYŽIARSKY A SNOUBORDINGOVÝ VÝCVIK V ZÁKLADNEJ ŠKOLE

Brožúra je pripravená na priame využitie pri realizácií lyžiarskeho a snoubordingového výcviku v zák..

15,00 €