• EDIČNÝ RAD PRE VŠEOBECNÉHO LEKÁRA 2021

EDIČNÝ RAD PRE VŠEOBECNÉHO LEKÁRA 2021

NOVINKA
Edičný rad pre všeobecného lekára pokračuje aj v roku 2021 a prináša informácie prispôsobené potrebám všeobecných lekárov. Súčasťou tohtoročnej edície budú 4 tituly so zameraním na oblasť genetiky, paliatívnej starostlivosti, pneumológie a psychiatrie.

  • Dostupnosť: Skladom
  • Cena s DPH
    80,00 € 60,00 €

ks

Popis

Po uhradení sumy vám zašleme tituly z Edičného radu pre všeobecného lekára 2021, ktoré už v roku 2021 vyšli, ostatné tituly vám zašleme okamžite po ich vydaní.

Najväčšia a najobľúbenejšia edícia odborných brožúr určená pre všeobecných lekárov úspešne pokračuje aj v roku 2021. Na základne veľmi pozitívnych ohlasov zo strany čitateľov v minulom roku, nový Edičný rad pre všeobecného lekára na rok 2021 obsahuje súbor štyroch brožúr:


Genetika pro všeobecné praktické lékaře – vyšlo v januári 2021
Praktická príručka pre všeobecných lekárov z oblasti genetiky. V začiatočných kapitolách autori uvádzajú praktické poznatky o anamnéze a zostavovaniu rodokmeňov. Ďalej sú uvádzané príklady, ktoré v prípade vzácnych chorôb môžu byť spôsobené porušením funkcie jedného génu. Nájdeme tam taktiež syndrómy, ktoré zasahujú do viacerých medicínskych odborov. V záverečných kapitolách autori upozorňujú na novinky a smery ktorými sa súčasný vývoj uberá, ktoré v blízkej budúcnosti preniknú do každodennej lekárskej praxe.


Paliativní medicína pro všeobecné praktické lékaře – vyšlo v marci  2021
Praktická príručka pre všeobecných lekárov z oblasti paliatívnej strarostlivosti. Všeobecní lekári nájdu v tejto brožúre riešenia problémov v terminálnych stavoch, ako sú napríklad dýchavičnosť, zvracanie, nepokoj a dozvedia sa hlavne dôležité informácie o liečbe bolesti. Nakoľko sa seniori sťažujú na bolesti veľmi často, musia lekári ovládať jej liečbu veľmi dobre. Z toho dôvodu je problematika liečby bolesti v brožúre rozpracovaná podrobne.


Pneumológia pre všeobecných lekárov – pripravujeme na júl 2021
Praktická príručka pre všeobecných lekárov z oblasti pneumológie. Predmetom odbornej praktickej publikácie sú aktuálne informácie z oblasti diagnostiky a liečby vybraných ochorení z oblasti pneumológie. Zámerom publikácie je priniesť všeobecným lekárom potrebné informácie šité na mieru z tejto oblasti, nakoľko ochorenia dýchacích ciest patria medzi najčastejšie sa vyskytujúce v ich ambulanciách.


Psychiatria pre všeobecných lekárov – pripravujeme na október 2021
Praktická príručka pre všeobecných lekárov z oblasti psychológie. Nové prepracované vydanie brožúry prichádza v období koronavírusovej pandémie, nakoľko je známe, že vírus nepriaznivo zasiahol duševné zdravie ľudí všetkých vekových kategórií. Pribúda nielen množstvo nových pacientov ale smutným faktom je to, že aj roky stabilizovaní psychiatrickí pacienti zlyhávajú. Zámerom autorov tejto brožúry je pomôcť zorientovať sa prejavoch, diagnostike a následnom manažmente týchto pacientov.Obchodné podmienky
Ďalšie informácie
Jazyk 2x český jazyk 2x slovenský jazyk
Typ produktu brožúra
Určené pre všeobecných odborných lekárov
Počet strán 254+112+120+120
Formát 4 x A5

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA

Ďalšie informácie

Jazyk 2x český jazyk 2x slovenský jazyk
Typ produktu brožúra
Určené pre všeobecných odborných lekárov
Počet strán 254+112+120+120
Formát 4 x A5

Súvisiace produkty

GENETIKA PRO VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘE

GENETIKA PRO VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘE

V posledných rokoch sme svedkami úspešného vzostupu genetiky. Ale obdobie koronavírusovej pandémie n..

20,00 €

PALIATIVNÍ MEDICÍNA PRO VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘE

PALIATIVNÍ MEDICÍNA PRO VŠEOBECNÉ PRAKTICKÉ LÉKAŘE

Počet starších ľudí stúpa a tým rastie aj zodpovednosť všeobecných lekárov v starostlivosti o týchto..

20,00 €

PNEUMOLÓGIA PRE VŠEOBECNÝCH LEKÁROV

PNEUMOLÓGIA PRE VŠEOBECNÝCH LEKÁROV

VYCHÁDZA V JÚLI 2021Predmetom odbornej praktickej publikácie sú aktuálne informácie z oblasti diagno..

20,00 €

PSYCHIATRIA PRE VŠEOBECNÝCH LEKÁROV

PSYCHIATRIA PRE VŠEOBECNÝCH LEKÁROV

VYCHÁDZA V OKTÓBRI 2021Nové prepracované vydanie brožúry prichádza v období koronavírusovej pandémi..

20,00 €