FAQ

Áno. Zásielky doručujeme po Slovensku poštou a kuriérom. Priamo v Bratislave si môžete Vašu objednávku vyzdvihnúť osobne na adrese Heydukova 12 – 14, Bratislava – Staré mesto.

Spôsob doručenia si môžete vybrať pri objednávke. Ceny poštovných služieb:

☑ kuriérom - 5 €

☑ osobný odber - 0 €

☑ Packeta - 4 €

Snažíme sa zabaliť a poslať zásielku čo najskôr. Maximálna doba doručenia je 14 dní od dátumu potvrdenia objednávky. Vo výnimočných prípadoch, keď niektoré typy tovarov nie sú skladom, môže byť dodacia doba dlhšia, o čom predávajúci informuje objednávateľa emailom. Všetky informácie nájdete v Obchodných podmienkach.

Objednávateľ uhrádza:

☑ platbu v hotovosti pri prevzatí tovaru osobne v priestoroch predávajúceho,

☑ kartou on-line,

☑ bankovým prevodom na základe vystavenej faktúry na objednaný tovar alebo službu,

☑ poštovým poukazom na účet,

☑ na dobierku.

Keď na stránke titulu nájdete že sa pripravuje, to znamená, že v nasledovných týždňoch či mesiacoch by mala prebehnúť jeho tlač. Ak si objednáte titul, ktorý sa len pripravuje, zašleme Vám ho hneď po jeho vydaní.

Áno, ak Vaša objednávka ešte nebola odoslaná. Napíšte nám názov titulu a číslo Vašej objednávky, ku ktorej si prajete doplniť titul, na abo@raabe.sk alebo zavolajte na tel. č. 02/32 66 18 50. A ak vďaka tomu celková hodnota Vašej objednávky prekročí 99 € hranicu na získanie bezplatného poštovného, budete ho mať, pochopiteľne, zadarmo. (Pozrite si Obchodné podmienky)

Áno. Na väčšinu našich titulov platí zľava. Zľavnené produkty sú označené fialovou poznámkou ZĽAVA. Okrem toho v súčasnosti poskytujeme aj dodatočné zľavy aj rôzne akcie. Keď chcete dostávať informácie o aktuálnych akciách vyplňte formulár.

Nie. Na stránke www.raabe.sk nie je stanovená minimálna suma objednávky. Pokojne si môžete kúpiť iba pdf článok za 3,00 € alebo pracovný zošit za 4,50 €. (Avšak vzhľadom na poplatky za doručenie je vždy výhodnejšie objednať si naraz viac titulov.)

Áno. Všetky ceny uvedené na stránke www.raabe.sk sú vrátane príslušnej DPH (10 % na knihy, 20 % na CD, DVD, PDF, časopisy a ostatný tovar, ak nie je na faktúre uvedené inak). Sme platcovia DPH, ak ste teda firma, môžete si uplatniť vrátenie DPH a dať do nákladov literatúru, ktorá súvisí s predmetom Vášho podnikania.

Ak ste si knihu kúpili a máte k nej doklad, prosím obráťte sa na príslušne kníhkupectvo, kde ste realizovali nákup a tam uplatnite reklamáciu. Ak ste knihu kúpili v našom e-shope na stránke www.raabe.sk, obráťte sa, prosím, na abo@raabe.sk alebo zavolajte na tel. č. 02/32 66 18 50.

Máte ďalšie otázky? Spýtajte sa na abo@raabe.sk