Staňte sa našimi fanúšikmi
Sledujte naše videá

Pozrite sa na naše ďalšie videá na našom youtube kanále.
Staňte sa našimi fanúšikmi
Staňte sa našimi fanúšikmi
Konferencia

7. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 5 sa bude konať 7. – 8. júna 2018 v Hoteli SENEC v Senci pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR. 
Poďte aj vy na najväčšie stretnutie pedagógov na Slovensku!

Pozrite si profily lektorov TU.

Viac informácií nájdete TU.

Prihláste sa TU.

Napíšte nám

Vyplňte kontaktný formulár.

Odborné konferencie RAABE pre riaditeľov a učiteľov

Sme presvedčení o tom, že riaditeľom škôl i učiteľom máme čo ponúknuť, a práve s týmto zámerom organizujeme pre riaditeľov aj učiteľov všetkých typov škôl pravidelné celoslovenské stretnutia v podobe odborných konferencií. Pri podujatiach využívame naše medzinárodné skúsenosti, chceme byť aj týmto spôsobom nápomocní pri formovaní názorov a zvyšovaní povedomia pedagógov, ale aj širokej odbornej verejnosti o najnovších trendoch vo vzdelávaní. Naším zámerom je podnietiť diskusiu, nájsť možnosti riešení a aj na ne poukázať.

RAABE konferencie – to sú predovšetkým aktuálne témy z oblasti školstva na Slovensku, trendy vo vzdelávaní zo zahraničia, bohatý odborný aj sprievodný program s množstvom rôznych aktivít – od prednášok cez semináre, workshopy až po okrúhle stoly. Pre pedagógov z celého Slovenska je to však aj príležitosť na diskusiu a výmenu názorov s kolegami. O vysokej obľube oboch podujatí, ktoré pre riaditeľov a učiteľov úspešne organizujeme už niekoľko rokov, najlepšie svedčí aj fakt, že obe konferencie RAABE – Učiteľ nie je Google, ale aj ŠKOLA – sú už v komunite pedagógov na Slovensku dobre etablovanými a stabilnými značkami.


2018

2017201620152014