Články

Novinky pre lekárov

Novinky pre lekárov
V odbornom nakladateľstve RAABE Slovensko aktuálne vychádza pomôcka pre lekárov, ktorá reflektuje na najproblematickejšie oblasti práce s výpočtovou technikou v ambulancii a tiež nová edícia pre rehabilitačných pracovníkov.


Obsah publikácie s názvom eAMBULANCIA, ktorý bude priebežne aktualizovaný, bol vytvorený na základe prieskumu medzi lekármi. Tvoria ho samostatné lekcie, v ktorých sa autori venujú najčastejším problémom, s ktorými sa lekári stretávajú pri práci s operačným systémom Windows, s programami Word, Excel, Power point, pri využívaní elektronickej pošty a internetu. Súčasťou lekcií sú aj novinky, ktoré sa objavia v systéme eZdravie a samozrejme nechýba ani bezplatná poradňa pre všetkých čitateľov. Súčasťou každého príspevku sú praktické cvičenia spolu s výsledkami, aby čitateľ zistil, či problematiku dostatočne pochopil. 


Viac informácií o knihe nájdete TU.V RAABE takisto vychádza nová edícia brožúr LIEČEBNÁ REHABILITÁCIA 2019, ktorá je určená všetkým lekárom a rehabilitačným pracovníkom, ktorí sa venujú pacientom s diagnózami vyžadujúcimi špeciálnu rehabilitačnú starostlivosť. Súčasťou tohtoročnej edície sú 4 tituly – Liečebná rehabilitácia v internom lekárstve, Liečebná rehabilitácia bolestivých stavov pohybovej sústavy, Liečebná rehabilitácia pri neurologických diagnózach I. a Liečebná rehabilitácia pri neurologických diagnózach II.

Zákazníci ju teraz môžu získať za špeciálnu cenu TU.