Články

RAABE A EXPOL budú na Bibliotéke Pedagogika 2023

RAABE A EXPOL budú na Bibliotéke Pedagogika 2023
Odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko a učebnicové vydavateľstvo EXPOL PEDAGOGIKA nájdete aj tento rok medzi vystavovateľmi na knižnom veľtrhu Bibliotéka Pedagogika 2023, ktorý má na Slovensku dlhú tradíciu. Pre návštevníkov spoločného stánku bude pripravená široká ponuka titulov za výhodné ceny a tiež zaujímavý sprievodný program.

V dňoch od 9. do 12. novembra 2023 sa návštevníci bratislavskej Incheby budú môcť zoznámiť s titulmi RAABE aj EXPOL PEDAGOGIKA, vrátane jazykových učebníc a slovníkov PONS, cudzojazyčnej beletrie LIBRE, či medicínskej literatúry z RAABE. 

Okrem noviniek sa široká verejnosť môže tešiť aj na výrazné až 50 %-tné zľavy na všetky vystavované tituly. Rodičia tak môžu pre svojich škôlkarov zabezpečiť pracovné zošity s množstvom zábavných aj poučných aktivít napríklad na rozvíjanie či overovanie školskej zrelosti. Školáci si zase môžu zopakovať učivo a skúšať si testy prostredníctvom širokej ponuky tých najrôznejších pracovných zošitov pre základné aj stredné školy. A to všetko s výraznými zľavami.

„Počas veľtrhu bude mať v našom stánku svoje miesto aj bohatá ponuka jazykových učebníc a cudzojazyčnej beletrie. Všetkým, ktorí sa radi učia cudzie jazyky čítaním adaptovaných románov v cudzích jazykoch, odporúčam navštíviť náš stánok hneď vedľa pódia IKAR. Bude z čoho vyberať," povedala Mgr. Mira Schrimpelová Bianchi, konateľka RAABE Slovensko. „Pripravili sme aj sprievodné akcie počas veľtrhu. Pozývame školy, učiteľov, žiakov, rodičov aj širokú verejnosť, aby prišli na Bibliotéku, radi ich privítame v našom stánku. Tešíme sa na všetkých, ktorí majú radi kvalitné knižky," povedala.


ZO SPRIEVODNÉHO PROGRAMU RAABE a EXPOL VYBERÁME:

HALA D / stánok 302


10. november 2023, piatok
10.00 – 11.00 / pódium IKAR
Tajomstvá sveta 

Zábavno-súťažné pásmo s pracovnými zošitmi Tajomstvá sveta pre žiakov na prvom stupni základných škôl, ale vlastne aj pre všetkých rodičov a učiteľov, ktorí radi s deťmi čítajú a rozvíjajú ich čítanie s porozumením či prácu s textom.  

Moderuje: Tibor Jánoška


11. november 2023, sobota
14.30 – 15.30 / stánok RAABE
Dá sa rakovine predísť?

Rozprávanie s gastroenterológom MUDr. Petrom Minárikom o tom, že rakovina nie je iba vec náhody a osobnej „smoly“. Naopak, výsledky najnovších štúdií poukazujú na fakt, že v mnohých prípadoch sa rakovinovým nádorom dá predchádzať. Pomocnú ruku podáva knižná novinka z RAABE s názvom Protirakovinová diéta, ktorú spoločne s vami, autormi a prezidentkou Ligy proti rakovine radi pokrstíme priamo na Bibliotéke.

Moderuje: Michal Slanička
Dovidenia na Bibliotéke 2023 v dňoch od 9. do 12. novembra 2023.
Stánok RAABE a EXPOL PEDAGOGIKA náj
dete v HALE D.