Články

Ako v tom viete plávať? Riaditelia POZOR: Špeciálny kurz pre pokročilých!

Ako v tom viete plávať? Riaditelia POZOR: Špeciálny kurz pre pokročilých!

V rámci zvyšovania kvalifikácie, keď väčšina riaditeľov škôl DNES MUSÍ BYŤ VIAC AKO LEN MANAŽÉROM, ponúkame všetkým riaditeľom a zástupcom vedenia materských, základných, stredných škôl a ZUŠ ojedinelý plavecký kurz, realizovaný v špeciálnych, na mieru šitých, podmienkach – totiž v pedagogických vodách.


Kurz je určený pre pokročilých plavcov z radov riaditeľov škôl, ktorí už majú základné plavecké štýly riadenia školy v malíčku. Pre plavcov s bohatými pedagogickými skúsenosťami, ktorí sa po páde do hlbín manažovania školy nezľakli – práve naopak – rokmi svoj plavecký štýl cibria a zdokonaľujú, obklopujú sa kvalitnými mladšími plavcami, spolu s ktorými tvoria jedno skvelé plavecké družstvo.

Viete odhaliť vo Vašich učiteľoch to skryté NIEČO, čo z nich robí naslovovzatých odborníkov práve v tom ich odbore? Dokážete obrátiť STRES na pracovisku na hnací motor, ktorý ženie učiteľov viac a viac vpred? Stojíte pred rozhodnutím, koho a ako ODMENIŤ? Počuli ste o tom, že do konca kalendárneho roka musíte ako zamestnávateľ poskytnúť všetkým svojim zamestnancom pracovnú zdravotnú SLUŽBU? Aj Vy sa zamýšľate nad pozíciou ASISTENTOV vo Vašej škole? A chceli by ste vedieť, ako si zo školského INŠPEKTORA spraviť poradcu, nie nepriateľa?

Príďte si spolu s nami vycibriť svoj plavecký štýl vo vodách personálneho, pedagogického a manažérskeho riadenia! Podeľte sa o svoj štýl plávania pred ostatnými! Prihláste sa na kurz v Bratislave (27.11. 2014) alebo v Košiciach (2.12.2014) a spoznajte odpovede na tieto otázky.

Ako vedúci plaveckého kurzu naše pozvanie prijali títo skúsení koučovia v plávaní:

doc. RNDr. Peter Bero, Ph.D. - Tak toto musíte vedieť! Alebo čo musíte vedieť odhaliť včas vo Vašich zamestnancoch?
prof. PhDr. Eva Gajdošová, CSc. - Stres nie je len na škodu. Ako s ním pracovať na úžitok?
Ing. Jarmila Belešová - Koho a ako odmeniť? Nárokovateľné a nenárokovateľné zložky platu
PhDr. Václav Trojan, Ph.D. - Kvalitný pedagogický program školy = priama úloha riaditeľa

Keďže v RAABE nám záleží na kvalitnom vzdelávaní, jednou z našich vízií je aj efektívny riaditeľ. Vychádzame z toho, že škola je inštitúcia a potrebuje kvalifikované vedenie. Je loďou, ktorá potrebuje mať svojho kapitána. Je živým organizmom, ktorý potrebuje dohľad a je vzdelávacou inštitúciou, ktorá musí mať pedagogický koncept.
Akú úlohu, podľa Vás, v týchto procesoch zohráva riaditeľ? Ako si má vybudovať, postaviť svoj tím tak, aby výsledkom bola funkčná škola? Príďte, a naučme sa v tom spoločne plávať!

Viac informácií o kurze hľadajte tu.