Články

Jazyky budú mať zelenú.... V Panta Rhei

Jazyky budú mať zelenú.... V Panta Rhei

Odborné nakladateľstvo RAABE, ktoré na Slovensko prináša PONS – svetovú značku jazykových učebníc a slovníkov – pripravuje v spolupráci so sieťou kníhkupectiev Panta Rhei na apríl sériu podujatí pre návštevníkov kníhkupectiev. Tvárou kampane bude známa slovenská herečka Zuzana Vačková.


„Po anglicky so Zuzkou Vačkovou" – tak znie názov spoločného projektu RAABE Slovensko a Panta Rhei, v rámci ktorého chcú slovenským čitateľom priblížiť značku PONS.
„Učenie sa cudzích jazykov je už dnes nevyhnutnosťou a viacerí z nás často hľadajú spôsob, ako si vylepšiť anglický prízvuk, ako si obohatiť slovnú zásobu anglických slovíčok, ako skoncovať s večným začiatočníctvom napríklad v angličtine. A to celkom príjemne v pohodlí domova, bez nutnosti navštevovať drahé jazykové kurzy. Práve tieto benefity prináša slovenským čitateľom značka PONS a sme radi, že aj vďaka Panta Rhei sa teraz dostane priamo medzi ľudí," povedala Mgr. Mira Schrimpelová, konateľka odborného nakladateľstva RAABE Slovensko.

V priebehu apríla tak postupne v šiestich mestách Slovenska zavíta Zuzana Vačková s jazykovými učebnicami a slovníkmi do siedmich kníhkupectiev Panta Rhei, aby predstavila svoj príbeh o tom, ako sa ona učila a stále učí cudzí jazyk, resp. ako sa v ňom zdokonaľuje. Pre návštevníkov kníhkupectiev je tiež pripravené čítanie v angličtine spolu s ukážkami jazykového kurzu a slovníkov značky PONS, ktoré predstavujú rýchle a efektívne učenie sa cudzieho jazyka. Sériu stretnutí s čitateľmi budú dopĺňať vystúpenia mladej a talentovanej speváčky Kataríny Landlovej, ktorá svoju kariéru odštartovala v súťaži Česko-Slovensko má talent.

„Veríme, že roadshow so značkou PONS spríjemní návštevníkom kníhkupectiev ich chvíle a azda nájdu odhodlanie a inšpiráciu k novému štartu do štúdia angličtiny," povedala Mira Schrimpelová. Ako prezradila, RAABE už v apríli uvedie na trh aj prvé tituly značky PONS v nemeckom jazyku.

pons

Známa svetová značka PONS s viac ako 40-ročnou tradíciou v Nemecku je od tohto roku dostupná aj slovenským čitateľom. Prvé produkty na našom domácom trhu sú venované samoštúdiu anglického jazyka. V apríli 2017 pribudnú aj učebnice a slovníky v nemeckom jazyku.

Miesta a termíny konaní roadshow PONS v kníhkupectvách Panta Rhei*

Dátum Deň Miesto Mesto
4. apríl 2017 utorok Palác kníh Košice
5. apríl 2017 streda ZOC MAX Prešov
6. apríl 2017 štvrtok Aupark Žilina
11. apríl 2017 utorok Bory Mall Bratislava
25. apríl 2017 utorok Poštová ul. Bratislava
26. apríl 2017 streda City Arena Trnava
27. apríl 2017 štvrtok Galéria Mlyny Nitra

* Začiatok akcie vo všetkých kníhkupectvách Panta Rhei je 17:00 hod.

Dovidenia v Panta Rhei!
Tešíme sa na Vás

Viac informácií o produktoch PONS nájdete na stránke: www.pons.sk