Články

PONS na nových predajných miestach

PONS na nových predajných miestach
Počnúc mesiacom marec si môžete obľúbené jazykové knihy a materiály k štúdiu anglického a nemeckého jazyka kúpiť aj v sieti novinových stánkov. V mestách, v obchodných centrách, ale aj na Letisku Milana Rastislava Štefánika – všade tam hľadajte zelený PONS.


Jazyky majú s PONS na Slovensku zelenú ... a už sa to krásne zelení aj v ponuke novín a časopisov až v 14-tich slovenských mestách. Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Nitra, ale aj Ružomberok, Žilina či Trnava a ďalšie slovenské krajské či okresné mestá – vo všetkých teraz nájdete užitočných jazykových pomocníkov PONS. 

V sieti Mediaprint-Kapa Pressegrosso, a.s. nájdete tieto tituly z portfólia PONS:

Prežite po anglicky/ Prežite po nemecky


Bilingválny anglicko-slovenský / nemecko-slovenský jazykový sprievodca všetkým, čo potrebujete pri objavovaní v zahraničí aj mimo turistických chodníčkov. Vyberte si smer vašej destinácie a vydajte sa na cesty s Prežite po anglicky alebo Prežite po nemecky.

Aby ste v každej situácii našli tie správne slová a frázy.

Aby ste lepšie porozumeli krajine a jej ľuďom. 

Aby ste si ľahko a rýchlo vyhľadali potrebné slovíčka.


          

Hravolamy po anglicky / Hravolamy po nemecky


HÁDANKY, KRÍŽOVKY, DOPLŇOVAČKY

Precvičujte si anglickú/nemeckú gramatiku, slovnú zásobu aj konverzáciu zábavnou formou. Práve to ponúka tento praktický trhací blok, ktorý obsahuje až 250 rôznych cvičení vo forme hádaniek, krížoviek, doplňovačiek a hlavolamov. Jazykové hravolamy vás budú baviť!


 

NAOČTE SA SLOVÍČKA PO ANGLICKY / Krabička na slovíčka – Na ceste a v meste

Krabička na slovíčka – NA CESTE a V MESTE obsahuje 100 farebných kartičiek s tematicky zoradenou slovnou zásobou tých najdôležitejších slovíčok v kategórii. Na každej strane kartičky sa nachádza obrázok spolu s anglickým výrazom. Na druhej strane kartičky nájdete jeho slovenský preklad. Pri každom slove samozrejme nechýba ani fonetický prepis, ktorý pomáha pri učení sa správnej výslovnosti. Každá krabička obsahuje aj krátky návod spolu s tipmi, ako sa efektívnejšie učiť nové slovíčka.Všetky produkty nájdete zároveň v e-shope pre jazykové vzdelávanie: www.pons.sk