Články

Vianoce v RAABE opäť plné zliav!

Vianoce v RAABE opäť plné zliav!
Odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko odštartuje v pondelok 28. 11. 2022 tohtoročnú vianočnú kampaň s názvom ADVENTNÉ TÝŽDNE V RAABE.


„Po veľmi dobrej odozve našich zákazníkov sme sa aj tento rok rozhodli venovať našim verným každý týždeň jedno prekvapenie, a to v podobe výhodných zliav na nákup vianočných darčekov. Knihy sú tradičným darčekom, ktorý poteší malých aj veľkých, boli by sme radi, keby si čo najviac ľudí našlo medzi darčekmi aj niektorý z RAABE titulov,“ povedala o kampani Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka odborného nakladateľstvo RAABE Slovensko.

Kampaň začína v pondelok 28. novembra, kedy RAABE odkryje prvé zo štyroch okienok s vianočnými zľavami. „Scenár sa bude opakovať každý pondelok, keď vždy odhalíme nové prekvapenie. Odporúčame sledovať náš web na www.raabe.sk a tiež RAABE Facebook , aby zákazníkom neušla žiadna z našich vianočných zliav,“ doplnila Mira Bianchi Schrimpelová.


Ako na to? RAABE škriatkovia odporúčajú:

1. Navštívte náš e-shop www.raabe.sk

2. Napíšte si zoznam titulov, ktoré vás zaujímajú.

3. Od pondelka 28.11.2022 sledujte RAABE web, aby ste sa dozvedeli, či práve tituly na vašom zozname nie sú vo Vianočnej akcii.

4. Vždy v pondelok vás čaká nové prekvapenie.

5. Nakupujte darčeky na www.raabe.sk za Vianočné ceny.

6. Potešte rozumnými darčeky seba aj svojich blízkych.

7. ...a ešte aj ušetríte!


POZOR: PRVÉ OKIENKO S PREKVAPENÍM OTVORÍME UŽ 28. NOVEMBRA 2022


V decembri sa to s www.raabe.sk oplatí!