Články

RAABE, EXPOL, LIBRE a PONS idú na BIBLIOTÉKU 2018

RAABE, EXPOL, LIBRE a PONS idú na BIBLIOTÉKU 2018
Odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko a vydavateľstvo EXPOL PEDAGOGIKA nájdete aj tento rok medzi vystavovateľmi na knižnom veľtrhu Bibliotéka 2018, ktorý má na Slovensku dlhú tradíciu. Pre návštevníkov spoločného stánku bude pripravená široká ponuka titulov za výhodné ceny a tiež zaujímavý sprievodný program.

V dňoch od 8. do 11. novembra 2018 sa návštevníci bratislavskej Incheby budú môcť zoznámiť s titulmi RAABE aj EXPOL PEDAGOGIKA, vrátane jazykových učebníc a slovníkov PONS, cudzojazyčnej beletrie LIBRE, či literatúry pre lekárov z RAABE.

„Vo štvrtok aj v piatok sme špeciálne pre školy pripravili aj sprievodný program, venovaný čítaniu, knihám, resp. vzdelávaniu," prezradila aspoň čo-to z programu Mgr. Mira Schrimpelová Bianchi, konateľka RAABE Slovensko.

„Pozývame školy, učiteľov, žiakov, rodičov aj širokú verejnosť, aby prišli na Bibliotéku, radi ich privítame v našom stánku. Tešíme sa na všetkých, ktorí majú radi kvalitné knižky," povedala Mira Schrimpelová.


ZO SPRIEVODNÉHO PROGRAMU RAABE VYBERÁME:

8. november 2018, štvrtok
11.00 – 11.45
DAJ SI ČAS 
Podporte u svojich žiakov radosť z objavovania a navštívte moderované pásmo nielen o histórii s moderátormi populárno-zábavnej súťažnej relácie RTVS Daj si čas – s Mimom a Monou.

  • Hravá prezentácia knižnej podoby relácie Daj si čas.
  • Špeciálne "vydanie" relácie priamo v priestoroch veľtrhu.

Moderuje: Michal Slanička


9. november 2018, piatok
10.00 – 10.45
Jazyky majú zelenú

Radi by ste sa zdokonalili v angličtine alebo v nemčine? Chceli by ste sa zlepšiť v slovnej zásobe, či chcete zdokonaliť svoju gramatiku? Príďte sa o svojich jazykových pokrokoch pozhovárať s obľúbenými slovenskými herečkami Zuzkou Vačkovou a Karin Haydu, ktoré sú tvárami jazykových učebníc a slovníkov značky PONS. Príjemnú atmosféru bude dotvárať hudba populárnej speváčky Emy Drobnej.

  • Moderované pásmo aktivít pre deti.
  • Jazykové hry a súťaže v angličtine a nemčine.
  • Možnosť otestovať si svoju jazykovú úroveň.

Moderuje: Michal Slanička

.


Dovidenia na Bibliotéke 2018 v dňoch od 8. do 11. novembra 2018.
Stánok RAABE a EXPOL PEDAGOGIKA náj
dete v HALE D, stánok 414.