Články

V marci RAABE doručuje zadarmo

V marci RAABE doručuje zadarmo

Počas celého marca – mesiaca knihy doručuje odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko všetky e-shopové objednávky bez ohľadu na výšku objednávky svojim zákazníkom na vlastné náklady.

Akcia DORUČENIE ZADARMO platí pre všetky objednávky bez rozdielu v  internetovom  obchode: www.raabe.sk


V e-shope RAABE nájdetu zákazníci najmä tieto tituly: 

·       Pracovné listy a zošity pre malých škôlkarov aj predškolákov na rozvoj školských zručností

·       Pracovné zošity, učebnice a cvičebnice pre základné aj stredné školy, osemročné gymnáziá aj špeciálne základné školy

·       Metodické príručky pre učiteľov (pri viacerých tituloch ich posielame zadarmo - stačí ak si objednáte 1 ks pracovného zošita alebo pracovnej učebnice a metodiku k nim získate za 0 eur)

P    Publikácie pre pedagogických zamestnancov

·       Brožúry o výchove a vzdelávaní

·       Jazykové učebnice a slovníky so zľavou 50 %

      Cudzojazyčnú beletriu s 30 % zľavami 

·       Literatúru pre lekárov

·       Knihy o zdravom stravovaní

 

„Aj touto cestou chceme našim zákazníkom vyjsť v ústrety, aby mohli pre svojich predškolákov a školákov výhodnejšie získať pracovné zošity a iné pomôcky, ktoré prehlbujú ich vedomosti, pomáhajú s opakovaním aj utvrdzovaním učiva,“ povedala Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka RAABE Slovensko. Ako upozornila, akcia DORUČENIE ZADARMO platí nielen na školské tituly. Výhodné doručenie môžu využiť aj lekári pri medicínskych tituloch, alebo jazykári – samouci v rámci širokej ponuky jazykovej literatúry, ktorá ponúka slovníky a učebnice, ale aj vyše 200 titulov cudzojazyčnej beletrie vo forme tzv. zjednodušených čítaniek.