Články

Program, kde si vyberie každý

Program, kde si vyberie každý
V dňoch 15. a 16. júna 2017 bude Hotel SENEC**** v Senci opäť hostiť takmer 500 pedagógov z celého Slovenska. Koná sa tu už 6. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 4, ktorý účastníkom ponúkne viac ako 40 rôznych vzdelávacích aktivít. Ste zvedaví, na aké témy?


Šiesty ročník medzinárodnej odbornej konferencie je postavený tak, aby reflektoval aktuálne dianie na Slovensku – v kontexte medzinárodných súvislostí. Tento rok je odborný program postavený na troch základných pilieroch:

1. Kultúra, spoločnosť, náboženstvo a vzdelávanie
Inakosť determinuje vzdelávanie.
Európa sa radikálne mení.
Ako reaguje školstvo?

2. Vzdelávanie 5.0.
Kritická analýza prínosu digitálnych technológií.
Ako je možné spolufungovať vo svete sietí?

3. Rovnosť a nerovnosť šancí vo vzdelávaní
Vzdelávanie v medzinárodnom kontexte.
Ako vytvoriť optimálnu vzdelávaciu klímu v škole?

Účastníkov konferencie čaká dvojdňový maratón odborných prednášok, seminárov, workshopov, okrúhlych stolov, ale môžu sa tešiť aj na moderovanú diskusiu, koučovaciu zónu a tréningy, ktoré sa v programe konferencie minulý rok tešili veľkej obľube zo strany účastníkov.

Prvé zverejnené témy, ktoré tento rok v Senci odznejú, si môžete pozrieť TU.

Účastníci konferenciu budú mať opäť možnosť vyskladať si svoj vlastný program, presne podľa ich potrieb a profesijného zamerania. Na podujatí tento rok vystúpi takmer 40 renomovaných lektorov z Nemecka, Česka, Švajčiarska, Írska a Indonézie.

6. ročník medzinárodnej odbornej konferencie organizuje odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko. Odborným garantom tohtoročného podujatia je Pedagogická fakulta Trnavskej univerzity v Trnave, spoluorganizátorom Veľvyslanectvo Írska v Bratislave.

Všetky informácie o konferencii Učiteľ nie je Google 4 nájdete TU.

Prihlásiť sa na konferenciu s 50 % zľavou môžete TU.