Články

MINISTERSTVO PRIDALO NA ZOZNAMY ĎALŠIE TITULY

MINISTERSTVO PRIDALO NA ZOZNAMY ĎALŠIE TITULY
Rezort školstva aktualizoval zoznam všetkých titulov, ktoré si môžu základné školy, špeciálne školy a školy s iným ako slovenským vyučovacím jazykom (maďarský, rusínsky) objednávať za príspevok od štátu.

Pozrite si zoznam všetkých schválených a odporúčaných  titulov, ktoré štát školám preplatí. Nájdete tam veľkú ponuku titulov z dielne učebnicového vydavateľstva EXPOL Pedagogika s.r.o. i odborného nakladateľstva Dr. Josef RAABE Slovensko. 

Po novom základné i špeciálne školy nakupujú priamo od vydavateľstiev učebnice a pracovné zošity. „Naše vydavateľstvo disponuje širokou ponukou pre 1. aj 2. stupeň základných škôl, ale aj pre špeciálne školy a takisto školy s vyučovacím jazykom maďarským. Ponúkame najširšie portfólio učebníc a pracovných zošitov na vyučovanie predmetov z prírodných vied, ktoré si môžu objednať školy za príspevok od štátu. Keď chcú riaditelia a učitelia stihnúť dodanie nových učebníc a pracovných učebníc ešte do začiatku nového školského roka, odporúčame im objednávku zrealizovať čo najskôr," pripomína Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka EXPOL Pedagogika s.r.o. a RAABE Slovensko. 


Ministerské tituly pre základné školy a osemročné gymnáziá nájdete TU.

Ministerské tituly pre špeciálne základné školy nájdete TU.

Cenové ponuky si môžete stiahnuť TU.


Dôležité upozornenie pre všetky školy

Objednávky ministerských titulov zo zoznamu štátom hradených učebníc a pracovných zošitov, realizujte priamo u vydavateľov z dôvodu, že objednávky cez Edičný portál momentálne nie sú platné. Šetrite si váš čas a objednajte správne. Navštívte e-shopy: www.expolpedagogika.sk alebo www.raabe.sk, prípadne si vyžiadajte cenovú ponuku na emailovej adrese abo@raabe.sk.