Články

PONS rozdáva zľavy!

PONS rozdáva zľavy!
Chcete sa učiť angličtinu a nemčinu inak ako cez klasické učebnice? A čo tak hádanky, doplňovačky či krížovky? Otestujte si svoje jazykové znalosti a preskúmajte, či máte dostatok informácií o Írsku, Veľkej Británii, Nemecku či Švajčiarsku. Poďte sa naOčiť cudzí jazyk pomocou obrázkov. Prečo? Pretože ľudský mozog dokáže vnímať obrázky a vizuálne zobrazenia oveľa rýchlejšie ako text. 

Teraz si môžete nakúpiť vaše obľúbené knihy, slovníky a aj krabičky na slovíčka aj do zásoby. 

Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka RAABE Slovensko.: „Každý, kto sa učí cudzí jazyk, nám dá za pravdu, že dostatok materiálov k štúdiu jazykov nie je nikdy dosť. Zlacnili sme vybrané produkty od PONS, aby to bol nákup na www.pons.sk ešte výhodnejší.“


Vianoce s PONS už v októbri!

My v nakladateľstve RAABE Slovensko vieme, že pomôcky od PONS sú dobrou inšpiráciou na hodinách angličtiny, ale aj pri samoštúdiu. Vyskúšajte vizuálnu metódu a zabavte sa s cudzími jazykmi pri jazykových rébusoch. Všetky jazykové materiály, ktoré sme pre vás zlacnili, nájdete tu.

PONS - popredné nemecké nakladateľstvo s viac ako 40-ročnou históriou vydáva už aj na Slovensku od roku 2017 slovníky a jazykové študijné materiály určené pre každého, kto sa chce naučiť cudzí jazyk.

PONS - učebné materiály určené na samoštúdium cudzích jazykov, ideálne pre tých, ktorí nemajú čas na návštevu kurzov, ale aj pre „večných“ začiatočníkov rýchle a efektívne učenie sa cudzieho jazyka. 

Nezabudnite, všetko sa to odohráva na www.PONS.sk