Články

Učenie jazykov je teraz ešte viac cenovo prístupné

Učenie jazykov je teraz ešte viac cenovo prístupné
Cudzojazyčná literatúra LIBRE za výhodné ceny pri nákupe minimálne 3 kníh! V RAABE aktuálne prebieha akcia –  Vyber si 3 cudzojazyčné knihy a zaplať len 21 eur.

„Veľmi sa tešíme obľube našej edície cudzojazyčných kníh u čitateľov. V každej knihe pod značkou LIBRE nájdu čitatelia nielen pútavé spracovanie príbehu, ktorý je adaptovaný na vybranú jazykovú úroveň,  ale aj cvičenia na overenie jazykových zručností a ďalšie doplnkové informácie,“ uviedla Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka odborného nakladateľstva Dr. Josef RAABE Slovensko, ktoré na Slovensku vydáva okrem školskej literatúry knihy aj pre tých, ktorí sa učia cudzie jazyky.

V akcii 3 za 21 eur si môžu čitatelia zvoliť obľúbený mix cudzojazyčných kníh až v štyroch svetových jazykoch: v nemčine, francúzštine, španielčine a v taliančine.

 

100 rôznych príbehov – detská beletria, tituly pre tínedžerov, ale aj pre dospelých. Dobré známe tituly, ale aj nové, ktoré čakajú na prečítanie. Neváhajte a rozšírte si slovnú zásobu o nové slovíčka. Každá kniha obsahuje aj audio CD s prerozprávaným príbehom. Môžete si vybrať podľa jazykovej úrovne (od A0 až po C2). Ponuka poteší začiatočníkov i pokročilých.


Viac informácií a postup ako si uplatniť akciu nájdete tu.