9. ročník medzinárodnej odbornej konferencie pre pedagógov

Články

Aktuálne / Učiteľ nie je Google 7Otvorený list RAABE verným


Milí RAABE verní, priaznivci konferencie Učiteľ nie je Google,


priznajte sa, koľko vecí ste museli v tomto období zrušiť, zmeniť, prehodnotiť? Žiaľ, ani my v RAABE nemôžeme konať inak a po dôkladnom zvážení a konzultáciách s našimi partnermi a spoluorganizátormi sme sa v aktuálnej situácii rozhodli usporiadanie 9. ročníka medzinárodnej odbornej konferencie Učiteľ nie je Google 7 zrušiť, resp. presunúť o rok. Znamená to, že naša a Vaša obľúbená konferencia sa v pôvodne avizovanom termíne 4. – 5. júna 2020 nebude konať.
Učiteľ nie je Google vznikol pred deviatimi rokmi pre všetkých učiteľov ako podujatie, kde sa oslavuje profesia učiteľstva. A keďže ide o naozaj učiteľskú udalosť roka s vyše 500 účastníkmi s medzinárodnou účasťou, ktorej príprava prebieha viac ako pol roka, v aktuálnej situácii nie je možné konferenciu pripravovať po organizačnej, odbornej, dramaturgickej ani marketingovej stránke. Dokonca si myslíme, že by bolo nefér pokračovať v príprave, ak nedokážeme partnerom, lektorom a predovšetkým Vám – našim účastníkom zabezpečiť jej úspešné zrealizovanie. A to na úrovni, k akej sa RAABE zaviazalo a akú si zaslúžite.
 
Chápeme, že práve v aktuálnej situácii by si učitelia oslavu svojej profesie zaslúžili oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Sľubujeme, že s o to väčším zanietením budeme pre Vás pripravovať ďalšie RAABE podujatia. Veríme, že už na jeseň nebude nič brániť tomu, aby sme sa všetci stretli na konferencii ŠKOLA 2020/2021 alebo v lete v Senci na medzinárodnej konferencii Učiteľ nie je Google 8.
Ďakujeme Vám všetkým za doterajšiu priazeň. Už teraz sa tešíme na stretnutia s Vami!


Vaše RAABE