Články

RAABE a EXPOL doručujú ZADARMO

RAABE a EXPOL doručujú ZADARMO

Počnúc dnešným dňom, t.j. od pondelka 25. januára 2021, doručuje odborné nakladateľstvo RAABE Slovensko aj vydavateľstvo EXPOL PEDAGOGIKA všetky e-shopové objednávky nad 20 eur svojim zákazníkom na vlastné náklady.

Akcia DORUČENIE ZADARMO platí pre všetky objednávky nad 20 eur do konca februára 2021 v oboch internetových  obchodoch: www.raabe.sk aj www.expolpedagogika.sk.


V e-shope RAABE nájdetu zákazníci najmä tieto tituly: 

·         Pracovné listy a zošity pre malých škôlkarov aj predškolákov na rozvoj školských zručností

·         Pracovné zošity, učebnice a cvičebnice pre základné aj stredné školy, osemročné gymnáziá aj špeciálne základné školy

·         Metodické príručky a publikácie pre učiteľov

·         Brožúry o výchove a vzdelávaní

·         Jazykovú literatúru – učebnice a slovníky, aj cudzojazyčnú beletriu

·         Literatúru pre lekárov

·         Knihy o zdravom stravovaní

 

„Aj touto cestou chceme našim zákazníkom vyjsť v ústrety, aby mohli pre svojich predškolákov a školákov výhodnejšie získať pracovné zošity a iné pomôcky, ktoré prehlbujú ich vedomosti, pomáhajú s opakovaním aj s dobiehaním učiva. V tejto dobe dištančného vzdelávania je to mimoriadne dôležité,“ povedala Mgr. Mira Bianchi Schrimpelová, konateľka RAABE Slovensko. Ako upozornila, akcia DORUČENIE ZADARMO platí nielen na školské tituly. Výhodné doručenie pri objednávkach nad 20 eur môžu využiť aj lekári pri medicínskych tituloch, alebo jazykári – samouci v rámci širokej ponuky jazykovej literatúry, ktorá ponúka slovníky a učebnice, ale aj vyše 200 titulov cudzojazyčnej beletrie.


Výpredajové titulu nájdu zákazníci na podstránke: https://www.raabe.sk/vypredaj/