• ROADSHOW DEJEPIS
  • SKOLA 2017/2018
  • Vedomat - školenia
  • Oriešok s Peťou Polnišovou
  • minarik
  • TECHNIKA metodika
  • Previous
  • Ďalší
10
Marec
2015

Novinka: Všetko, čo potrebujete k tvorbe výchovného programu

Pridané: 10.03.2015 21:30:00 Počet zobrazení: 1118

Novinka: Všetko, čo potrebujete k tvorbe výchovného programu Odborné nakladateľstvo Dr. Josef Raabe Slovensko, s. r. o. aktuálne vydáva novú pomôcku pre učiteľov a vychovávateľov s názvom Výchovný program pre školské výchovno-vzdelávacie zariadenia. Týmto krokom prinášame pedagogickým pracovníkom komplexný zdroj informácií, ktoré sú nevyhnutné pri tvorbe výchovného programu.

05
Marec
2015

4. ročník konferencie Učiteľ nie je Google2: Program, ktorý stojí za to

Pridané: 05.03.2015 21:45:00 Počet zobrazení: 1903

4. ročník konferencie Učiteľ nie je Google<sup>2</sup>: Program, ktorý stojí za to Verejné obstarávanie v školách. Heterogenita vo vzdelávaní. Kurikulárne dokumenty včera a dnes. Reflexia Testovania. Mýty, povery a fakty o domácom vzdelávaní. Rada školy – hrozba či výzva? Úderná dvojka – učiteľ a asistent učiteľa. Ako si vychovať rodiča svojho žiaka?... To je len zlomok z tém, ktoré odznejú tento rok v rámci bohatého programu medzinárodnej odbornej konferencie s názvom Učiteľ nie je Google2 – môže, ale nemusí vedieť všetko. Už po štvrtýkrát ju v dňoch 4. – 5. júna 2015 v Bratislave pre všetkých pedagógov na Slovensku organizuje odborné nakladateľstvo Dr. Josef Raabe Slovensko - tento rok v spolupráci s Pedagogickou fakultou Trnavskej univerzity v Trnave.

24
Február
2015

Nenechajte si ujsť: Učiteľ nie je Google2 – môže, ale nemusí vedieť všetko

Pridané: 24.02.2015 13:30:00 Počet zobrazení: 1631

Nenechajte si ujsť: Učiteľ nie je Google<sup>2</sup> – môže, ale nemusí vedieť všetko Účasť viac ako 350 učiteľov a riaditeľov materských, základných, stredných škôl, bohatý odborný program, zahraniční prednášajúci z Nového Zélandu, Nemecka a Česka, viac ako 25 renomovaných slovenských lektorov, účasť zástupcov MŠVVaŠ SR, priamo riadených a profesijných organizácií z oblasti školstva. Také sú hlavné charakteristiky už 4. ročníka medzinárodnej odbornej konferencie pre pedagógov, ktorú organizuje odborné nakladateľstvo RAABE v Bratislave v dňoch 4. – 5. júna 2015 v Hoteli Saffron ****.

22
Február
2015

Novinka z RAABE: Manažment školy - škola ako firma a riaditeľ ako jej manažér

Pridané: 22.02.2015 23:45:00 Počet zobrazení: 1801

Novinka z RAABE: Manažment školy - škola ako firma a riaditeľ ako jej manažér Musí byť manažérom, lídrom, koordinátorom, administratívnym pracovníkom, špecialistom na verejné obstarávanie, stratégom, zodpovedá za efektívne a hospodárne čerpanie finančných prostriedkov a v popritom všetkom je stále aj učiteľom. Je vôbec možné obsiahnuť toľko funkcií v jednej jedinej profesii? Áno! Riaditeľ školy to dokáže. Musí. Uvedomujúc si náročnosť a široký záber tejto profesie prináša odborné nakladateľstvo RAABE pre riaditeľov základných a stredných škôl dielo s názvom Manažment školy, ktoré má ambíciu stať sa ich každodenným sprievodcom a pomocníkom. Príručkou, po ktorej siahnu pri akejkoľvek manažérskej úlohe v rámci školskej praxe.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info